Partneriai

Untitled

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau ir VMI) siekdama glaudesnio ir konstruktyvesnio bendradarbiavimo su mokesčių mokėtojais pasirašė memorandumą su Lietuvos mokesčių konsultantų asociacija (toliau ir Asociacija). Pasirašydamos memorandumą, VMI ir Asociacija siekia šių pagrindinių tikslų – skaidraus mokesčių mokėjimo, aktyvaus mokesčių konsultantų ir mokesčių mokėtojų bendradarbiavimo su mokesčių administratoriumi, mokesčių teisės aktų nuostatų laikymosi, netoleruojant mokesčių vengimo ir sukčiavimo, efektyvios kovos prieš agresyvų mokesčių planavimą, mokesčių teisės aktų (komentarų) nuostatų vienodo supratimo, aiškinimo ir tobulinimo, dalinantis ir pritaikant patirtį, sukauptą praktinėje veikloje. Nuo šiol VMI turės teisę kreiptis į Asociaciją, siekiant gauti ekspertinę rekomendaciją dėl konkrečių sandorių įvertinimo bei atitikimo teisės aktams.


FM

Lietuvos Respublikos finansų ministerija – vykdomosios valdžios institucija, kurios misija – kurti ir vykdyti efektyvią valstybės finansų politiką, siekiant užtikrinti šalies makroekonominį stabilumą ir ekonomikos plėtrą. Asociacija organizuoja susitikimus su finansų ministerija, veda derybas dėl tolimesnio tarpusavio bendradarbiavimo.


fide

Fidexperta – tai bene žinomiausia nepriklausoma mokesčių konsultacijų bendrovė Lietuvoje, veikianti nuo 2008 metų. Fidexperta komandą sudaro tik aukščiausios kvalifikacijos mokesčių specialistai, kurių dauguma baigę specializuotą mokesčių teisės programą, gebantys šiuolaikiškai spręsti iškylančias mokestines problemas.

 

 


leadell

Advokatų kontoros LEADELL Balčiūnas & Grajauskas advokatai ir teisininkai ilgametę patirtį taiko įgyvendindami patikimas ir racionalias idėjas, teikdami paslaugas tarptautinėje rinkoje. Kontoros mokesčių teisės specialistai turi patirties dirbant mokesčių institucijose bei konsultuojant ir atstovaujant klientus visais mokesčių ir muitų teisės klausimais, įskaitant, bet neapsiribojant, mokesčių planavimo, mokestinių ginčų bei klientų atstovavimo santykiuose su mokesčių administratoriais klausimais. Mūsų sukaupta ir pripažinta mokestinių ginčų sprendimo patirtis leidžia iš anksto numatyti potencialias rizikas prieš sudarant ir vykdant sandorius.


KJA

KJA Consultancy – patyrusių ekspertų komanda, sukaupusi ilgametę profesinę patirtį didžiosiose audito kompanijose bei valstybinėse mokesčių administravimo institucijose. Mūsų komandos nariai specializuojasi konkrečių mokesčių taikymo bei planavimo srityse. Galime pasidžiaugti, jog teikdami aukščiausios kokybės paslaugas ir nuosekliai bei atidžiai atsižvelgdami į klientų interesus, pelnėme tiek Lietuvos, tiek užsienio kompanijų pasitikėjimą.